Gadżety firmowe dla osób dbających o zdrowy styl życia

Posted on

gadżety firmowe

gadżety firmowe

W ostatnim czasie zapanowała moda na bycie fit. Wolny czas coraz chętniej spędzamy na siłowni, przejażdżkach rowerowych, w lesie czy na górskich szlakach. Podążając za tym trendem, warto rozważyć zakup gadżetów reklamowych przeznaczonych z myślą o osobach aktywnych. Jest to bardzo rozbudowana kategoria, w której znaleźć można produkty w różnych przedziałach cenowych. Sprawia to, że każdy, bez względu na założenia kampanii marketingowej czy dostępny budżet znajdzie tu coś dla siebie. Oto nasz przegląd najciekawszych gadżetów dla klientów, którzy lubią być fit. Zapraszamy do lektury!Gadżety firmowe, które przypadną do gustu wszystkim aktywnym osobom to między innymi worki sportowe. Ich elastyczna, miękka konstrukcja sprawia, że są to przedmioty niezwykle uniwersalne. Wyjątkowo praktyczne są w szczególności te, których sznurki ściągające można spiąć w taki sposób, by przypominały one szelki. Taki worek można zabrać ze sobą na spacer, trening, zakupy czy weekendowy wyjazd za miasto. Produkt ten dostępny jest w różnych wielkościach, kolorach oraz wzorach. Najczęściej stosuje się tu metody nadruku takie, jak sitodruk, termotransfer oraz transfer cyfrowy.

Równie popularne gadżety firmowe to bidony. Mianem tym określa się lekką, praktyczną, zamykaną butelkę, do której wlać można zarówno wodę, jak i sok czy lemoniadę. Bardzo praktyczne są modele wyposażone we wkład z sitkiem, w którym umieścić można ulubione owoce czy zioła tak, aby nadać wodzie wybranego smaku. Bidon można zabrać ze sobą do klubu fitness, na siłownię, jogging, rower czy spacer. Nadruk na ich powierzchnię nanosi się przeważnie przy pomocy tampodruku lub graweru.

Kolejne godne uwagi gadżety firmowe to ręczniki sportowe. Sprawdzą się one na siłowni oraz podczas podróży. Najczęściej do czynienia mamy z produktami wykonanymi z mikrofibry, zapakowanymi w praktyczne etui wykonane z poliestru. Taki produkt doskonale wchłania wodę. Dostępny jest on w różnych kolorach i rozmiarach. Logo na taki ręcznik umieszcza się za pomocą sitodruku lub graweru.

Tags: , ,